رفع مشکل نقشه گوگل [وردپرس و جوملا]

4.0/5 رای (4 رای)

صفحه نصب - کپی
داشبورد - کپی
previous arrow
next arrow

joomla2.5joomla3

 

همانطور که می دانید اواخر سال ۹۷ بود که نقشه گوگل در سایت هایی که دامنه IR داشتند نمایش داده نشد و بسیاری از سایت ها و شرکت ها را با مشکلات عمده ای روبرو نمود و نقشه های گوگل سایت هایی که دامنه آنها IR بود با خطای Oops! Something went wrong روبرو می شدند.

برای رفع این مشکل سایت های مختلف راهکارها و راه حل هایی ارائه نموده اند که همگی نیاز به تغییر افزونه یا کد نویسی یا تغییر کلی نقشه سایت و یا قرار دادن نقشه بصورت IFRAME است که همگی دشواری های خاص خود را دارند و خیلیی اصولی به نظر نمی آیند و صاحبان سایت ها که حرفه‌ای و آشنا به کد نویسی نیستند را با مشکلات و سختی روبرو می کند.

تیم برنامه نویسی جومی در همان ابتدای بروز مشکل راه حلی برای این موضوع برای دور زدن این تحریم ناعادلانه پیدا نمود اما چند ماه آن را تست و بررسی نمودیم تا از عملکرد درست آن مطمئن شویم و اکنون تصمیم به انتشار آن گرفتیم تا در مقابله با این ناعدالتی به راحتی مشکل عدم نمایش نقشه گوگل در سایت‌هایی با دامنه IR را برطرف کنیم.

استفاده از این پلاگین بسیار ساده است است و فقط کافیست آن را نصب نموده و فعال نمایید سپس بدون در نظر گرفتن این که از چه پلاگین و افزونه نقشه سایتی استفاده می کنید، خواهید دید نقشه و یا نقشه های گوگل سایت شما دیگر خطا نخواهند داد مانند قبل و به راحتی نمایش داده خواهند شد.

مشکل نقشه گوگل IR
نسخه جوملا و وردپرس: تمام نسخه‌ها
نسخه افزونه: 1.0.2
مترجم: گروه جومی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
لاگ تغییرات: فهرست تغییرات افزونه
هزینه محصول: 44,000 تومان
شامل:
P
دانلود افزونه
نسخه نمایشی

امکانات ویژه

  • بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و فنی
  • بدون نیاز به تغییر کد ها و یا برنامه نویسی در سایت و افزونه ها
  • بدون نیاز به تغییر پلاگین و افزونه نقشه سایت و ...
  • راه اندازی بصورت تضمینی فقط در چند دقیقه
  • اعمال بصورت خودکار بر روی تمام پلاگین ها و افزونه ها و کد های نقشه سایت
  • رفع تمام مشکل عدم نمایش نقشه گوگل فقط با نصب و فعال سازی پلاگین