کلمات کلیدی (JM Tortags) [جوملا]

4.0/5 رای (23 رای)

joomla2.5joomla3

 

توجه: افزونه‌های مجموعه جومی دیگر بروزرسانی و آپدیت نمی شوند.
امکان خرید و دانلود محصول همچنان وجود دارد اما توجه فرمایید افزونه ها دیگر دارای پشتیبانی فنی نخواهند بود.

 

افزونه رایگان و فارسی نمایش برچسب و کلمات کلیدی در مطالب جوملا فارسی با نام تورتگ (JM Tortags)

استفاده از این افزونه حرفه ای همه کاره بسیار ساده و راحت بود و افزونه فارسی کلمات کلیدی تورتگ (JM Tortags) کامل ترین افزونه کلمات کلیدی سازگار با جوملا 2.5 و جوملا 3 می باشد.

این افزونه علاوه بر کامپوننت، دارای ۱ ماژول و ۵ پلاگین اضافه می باشد که امکانات منحصر به فردی را در زمینه مدیریت کلمات کلیدی، افزاش رنک و افزایش سئو سایت در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از این افزونه می توانید هنگام نوشتن مطلب در ویرایشگر جوملا، همزمان کلمات کلیدی مدنظر خود را نیز اضافه نمایید.

دانلود افزونه

 

توجه: پس از دانلود فایل افزونه، قبل از نصب، ابتدا فایل را از زیپ خارج نموده و افزونه های موجود در آن را نصب نمایید. برای عملکرد صحیح افزونه تمامی پلاگین ها را نصب نموده و مطمئن شوید که تمامی پلاگین ها فعال شده باشد.

همینطور می توانید در هر ماژول و کامپوننت و افزونه ای که در آن ویرایشگر از ویرایشگر استفاده می شود از کلمات کلیدی نیز استفاده نمایید.شما کادر حاشیه ماژول را می توانید به هر رنگی (تمامی کد های رنگی) تغییر دهید. همینطور زمینه ماژول را می توانید هم به صورت ساده و هم به صورت رنگی (هر نوع کد رنگ) تغییر دهید.افزونه آمار بازدید کنندگان دارای بیش از ۱۵ حالت نمایشی برای آیکون های موجود در ماژول می باشد، همینطور شمارش گر بالای ماژول نیز دارای بیش ۱۵ حالت نمایشی حرفه ای با امکانات متفاوت می باشد. تصاویر موجود در این صفحه و نمونه های موجود در نسخه نمایشی افزونه تنها بخشی از حالت های نمایشی می باشد که می توان با این افزونه تولید کرد.

امکانات ویژه

  • کاملا سازگار با جوملا ۱.۶، ۱.۷ . ۲.۵
  • افزون کلمات کلیدی هنگام ساخت و ویراش هر مطلب.
  • افزدن یک کلمه کلیدی به تعدادی از مطالب به صورت هم زمان.
  • ویرایش و مدیریت تعدادی از کمات کلیدی و تگ های موجود در مطالب.
  • نمایش کلمات کلیدی محبوب و پر استفاده در بخش کاربری سایت برای افزایش رنک و سئو در موتور های جستجو
  • سیستم جستجو و جستجوی هوشمند در میان مطالب برای یافتن تگ مورد نظر خود.
  • تنظیم نمایش کلمات کلید در ابتدای مطالب و یا انتها و یا در هر دو قسمت، نمایش یا عدم نمایش کلمات کلیدی در انتهای هر صفحه و یا تنها در انتهای مطلب.
  • و بسیاری امکانات دیگر