راهنمای خرید و دانلود محصولات جومی

برای تسریع در امر خرید و ارسال محصول خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که در طی مراحل خرید به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

در صفحه جزئیات محصول بر روی دکمه خرید یا دانلود کلیک نمایید و مراحل را طی کنید.

مرحله اول:ورود و تکمیل اطلاعات

- اگر از قبل عضو سایت هستید: می توانید از طریق "فرم ورود اعضاء" نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده بر روی دکمه ورود کلیک نمایید.

- اگر تا کنون عضو سایت نیستید: می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم "اطلاعات ثبت نام" وارد نموده تا به صورت خود کار ثبت نام و عضویت شما ثبت شود.

- در صورتی که فیلد مربوط به تلفن همراه خالی است لازم است آن را کامل کنید.

- در انتها پس از مطالعه دقیق "شرایط و قوانین"، در زیر آن تیک موافقت خود را پر نموده و بر روی دکمه "تایید - صفحه بعدی" کلیک نمایید.

- اگر در حال دانلود محصول رایگان هستید مرحله دوم را رد نموده و مرحله سوم را دنبال کنید.

مرحله دوم : نمایش پیش فاکتور و انتخاب شیوه پرداخت

- در این مرحله شما مشخصات خود را مشاهده و ویرایش کنید . همینطور خلاصه‌ای از سفارش را می توانید ببینید پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

- در انتهای صفحه نیز لازم است درگاه مورد نظر خود را انتخاب نموده و برروی دکمه پرداخت کلیک نمایید

در انتها به صفحه درگاه منتقل شده و پس از تکمیل پرداخت مجددا به سایت جومی منتقل خواهید شد.

مرحله سوم: دانلود محصول، در انتها به صفحه ای منتقل می شوید که جزئیات پرداخت و شیوه دانلود محصول در آن به شما اعلام می شود.

- در صورتی که پرداخت آنلاین انجام شده باشد یا محصول رایگان باشد، محصول شما به صورت خودکار تایید می شود و برای دانلود محصول از طریق منوی بخش پشتیبانی وارد بخش محصولات من شوید.

- در صورتی که از راه کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت نموده اید برای تایید محصولات خریداری شده لازم است وارد بخش پشتیبانی شوید و از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ارسال درخواست منتظر تایید محصول خود شوید.

- محصولات تجاری (غیر رایگان) قبل از نصب و راه اندازی نیاز به تولید و آپلود فایل لایسنس دارند که می توانید آموزش آن را در صفحه آموزش تولید و آپلود لایسنس مطالعه نمایید.

برای تسریع در امر دریافت محصول مورد نظر، خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که در طی مراحل به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک