10

انتشار پلاگین مهم Hikashop Checkout related

1

بیش فروشی در هنگام خرید یکی از ترفندهای کاربردی و مهم در افزایش درآمد سایت های فروشگاهی است. وقتی مشتری محصولی را انتخاب کرده و آماده پرداخت است در بیشترین آمادگی روانی برای خرج کردن پول قرار دارد و اگر در این شرایط محصول گران تری هم به او پیشنهاد کنید به احتمال قوی می پذیرد. فست فودها از این روش به طور گسترده استفاده می کنند. اما در سایت چگونه می توانیم بیش فروشی ایجاد کنیم. در وردپرس افزونه YITH DEALS این قابلیت را به ووکامرس اضافه می کند ولی افزونه مشابه قدرتمندی هم برای فروشگاه ساز هیکاشاپ در جوملا وجود دارد که به کمک آن می توانیم برای هر محصول پیشنهادهای بیش فروشی اختصاصی آماده کنیم که در صفحه پرداخت به کاربر نمایش داده می شود و یک مرحله قبل از رفتن به صفحه بانک کاربر می تواند با دیدن آن ها، محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کند. نام این افزونه Hikashop Checkout related است و در سایت زیر منتشر شده است: https://www.hikashop.com/marketplace/product/142-checkout-related.html چنانچه یک سایت فروشگاهی دارید حتما از بیش فروشی استفاده کنید. این کار به سادگی درآمد شما را به طور قابل توجهی افزایش خواهد داد. توصیه میکنم حتما در بیش فروشی از محصولات مرتبط و گران تر استفاده کنید.


نکته ۱: در صورتی که می خواهید این امکان خارج از نوبت و بدون رای‌گیری به جومبانک اضافه شود می توانید با هزینه اسپانسر آن شوید.
نکته ۲: برای رای دادن حتما لازم است در سایت عضو باشید و لاگین کرده باشید.
نکته ۳: اگر پیشنهاد و ایده جدید برای جومبانک دارید در صفحه قبلی با استفاده از دکمه "پیشنهاد جدید" می توانید پیشنهاد خود را ارسال کنید و برای دیگر کاربران به رای بگذارید.

0 نظر 424 بازدید درحال رای‌گیری

تنها اعضای سایت می توانند نظر ارسال کنند.

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک