0

تبدیل دکمه خرید کالا به استعلام قیمت

1

سلام. با توجه به نوسانات شدید قیمت در بازار در حال حاضر بسیاری از فروشگاه های کوچک اینترنتی فقط کاتالوگ محصول هستند و قابلیت خرید و ثبت سفارش در آن ها وجود ندارد. با این ویژگی دکمه خرید در افزونه های تحت پوشش جومبانک به دکمه استعلام قیمت تبدیل می شود و از طریق روش های زیر یک استعلام خودکار برای مدیر ارسال می شود. ۱- پیامک ۲- ربات ۳- اپ موبایل ۴- پوش نوتیفیکیشن مدیر قیمت را در پاسخ به استعلام وارد کرده به صورت خودکار قیمت به روز می شود و قابلیت خرید برای کاربر به صورت زماندار فعال می شود. مثلا کاربر می تواند تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت قیمت خرید را انجام دهد. قیمت ارسالی از طرف مدیر می تواند یکی از سه حالت زیر را داشته باشد. ۱- موقت برای همه به مدت x تعداد روز ۲- موقت فقط برای کاربر فعلی ۳- دائمی و ثابت (حذف دکمه استعلام پس از ارسال این نوع قیمت) فقط از این پس قیمت به روز خواهد شد.


نکته ۱: در صورتی که می خواهید این امکان خارج از نوبت و بدون رای‌گیری به جومبانک اضافه شود می توانید با هزینه اسپانسر آن شوید.
نکته ۲: برای رای دادن حتما لازم است در سایت عضو باشید و لاگین کرده باشید.
نکته ۳: اگر پیشنهاد و ایده جدید برای جومبانک دارید در صفحه قبلی با استفاده از دکمه "پیشنهاد جدید" می توانید پیشنهاد خود را ارسال کنید و برای دیگر کاربران به رای بگذارید.

افزونه جومبانک حسین 24.01.1403 08:01
0 نظر 382 بازدید درحال رای‌گیری

تنها اعضای سایت می توانند نظر ارسال کنند.

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک