20

ثبت نام حرفه ای جوملا

1

سلام یک مسئله آزار دهنده برای جوملا صفحه ثبت نام خسته کننده اون هستش. اگر افزونه ای تولید یا ویرایش بشه که امکان ثبت نام حرفه ای رو به جوملا بده خیلی عالی میشه البته این همه چیز نیست ! ! ! فرم ثبت نام گسترده و حرفه ای که شناسه اون بجای ایمیل شماره همراه ثبت نام کننده باشه کاربر برای وارد کردن اطلاعات از سهولت بسیار بیشتری برخوردار میشه با اینکار میتوان صفحه ثبت نام را جوری تنظیم کرد که برای احراز هویت، یک کد از طریق پنل اس ام اسی که قبلا از شما خریداری کرده به خط فرد ثبت نام کننده ارسال بشه. و اون کد رو به محل تعیین شده وارد و تکمیل ثبت نام به راحتی انجام بشه. مزیت این امر هم فروش اس ام اس به کاربر هست و هم یک افزونه کاملا حرفه ای که قطعا همه لذتشو می برن. واقعا نیازه... لطفا در دستور کار قرار بدید ... موفق باشید


 


نکته ۱: در صورتی که می خواهید این امکان خارج از نوبت و بدون رای‌گیری به جومبانک اضافه شود می توانید با هزینه اسپانسر آن شوید.
نکته ۲: برای رای دادن حتما لازم است در سایت عضو باشید و لاگین کرده باشید.
نکته ۳: اگر پیشنهاد و ایده جدید برای جومبانک دارید در صفحه قبلی با استفاده از دکمه "پیشنهاد جدید" می توانید پیشنهاد خود را ارسال کنید و برای دیگر کاربران به رای بگذارید.

0 نظر 458 بازدید درحال رای‌گیری

تنها اعضای سایت می توانند نظر ارسال کنند.

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک