آشنایی کامل با امکانات و ویژگی‌های جومبانک

در این مطلب به صورت کامل امکانات و ویژگی‌های جومبانک شرح داده خواهد شد.

جومبانک با امکانات و خدمات بهتر به پِی زیتو تغییر نام پیدا کرده است، اگر قبلا این محصول را تهیه نموده اید تمام اطلاعات شما به سایت پِی زیتو منتقل شده است و برای خرید آن نیز لازم است به سایت پِی زیتو مراجعه نمایید کلیک کنید

 

جومبانک جامع‌ترین افزونه پرداخت، بانکی و گزارشی گیری امور مالی است که تاکنون منتشر شده است.
این افزونه تمام نیازهای پرداخت، درگاه، فاکتور، پیش فاکتور، گزارش، صورت حساب، گزارش مالیاتی و دیگر نیاز های بانکی شما برای وردپرس و جوملا را برآورده می کند و شما را برای امور مالی از هر افزونه (پلاگین، ماژول و کامپوننت) دیگری بی نیاز می کند.
تا به امروز مدیران سایت‌ها برای نیاز‌های خود در زمینه با درگاه پرداخت، صورت حساب، گزارشات، امور مالی و بانکی مشکلات زیادی داشتند که ادامه به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

 
joombank goal point

مشکلاتی که جومبانک آنها را برطرف کرده است !


۱- برای هر امکان و ویژگی جدیدی نیاز به نصب افزونه ای جداگانه وجود داشت
۲- کمبود و نیاز شدید افزونه‌ و پلاگین سازگار با درگاه‌های بانکی و یا افزونه‌های فروشگاهی
۳- پرداخت هزینه زیاد برای هر افزونه و یا پلاگین کوچک با امکانات بسیار کم
۴- نبود پشتیبانی و به روز رسانی مناسب برای افزونه‌های پرداختی رایگان و تجاری
۵- عدم سازگاری افزونه های پرداخت تولید شده توسط سایت های مختلف با یکدیگر
۶- عدم یکپارچگی افزونه‌های پرداخت و تعداد بالای افزونه‌‌های نصب شده
۷- عدم امکان ارائه فاکتور مناسب مطابق قوانین کشور
۸- عدم امکان گزارش‌گیری و آمارگیری از پرداخت‌ها و درآمد
۹- عدم امکان ایجاد کیف پول و شارژ حساب توسط مشتری
۱۰- عدم امکان ارسال و پیامک و ایمیل مناسب برای پرداخت
۱۱- عدم امکان مشاهده یکپاره پرداخت‌ها و تراکنش ها توسط کاربر
و بسیاری مشکلات دیگر که می توان به آنها اشاره نمود

جومبانک آمده تا تمام مشکلاتی که پیش از این برای پرداخت وجود داشت را برطرف کند.

جومبانک یک واسط قدرتمند میان افزونه هایی که به درگاه نیاز دارند و درگاه ‌های بانکی است و به شما کمک می کن که به ساده ترین شکل ممکن افزونه خود (مثلا افزونه‌های فروشگاهی) را به درگاه بانکی متصل نمایید. در واقع جومبانک امکان اتصال تمام افزونه های شما به تمام درگاه‌های بانکی را دارد و علاوه بر آن امکانات منحصر به فرد دیگری نیز در اختیار شما قرار می دهد.
می توانید از جومبانک به عنوان یک پلاگین ساده درگاه پرداخت استفاده نمایید و یا از هر یک امکانات ارائه شده نیز استفاده نمایید و برای این امکانات دیگر نیازی به خرید و نصب افزونه‌های جانبی و متفرقه و پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت.

 

ویژگی‌ها و امکانات افزونه جومبانک

 

joombank table
اتصال به کدام درگاه ها ؟

اتصال به تمام درگاه‌های پرداخت بانکی و واسط

جومبانک امکان اتصال به تمام درگاه‌های بانکی مستقیم (دارای مجوز PSP) و درگاه‌های پرداخت واسط را دارد و شما می توانید با توجه به نیاز خود یک یا چند درگاه را برای استفاده در سایت خود انتخاب نمایید. پس از انتخاب درگاه یا درگاه‌های مورد نظرتان تنها با چند کلیک ساده، بدون نیاز به دانش فنی و بدون پرداخت هزینه اضافی می توانید سایت خود را به یک یا چند درگاه پرداخت آنلاین متصل نمایید.
 
joombank goal point
کدام افزونه‌ها؟

اتصال به تمام افزونه‌های وردپرس و جوملا

جومبانک قابلیت اتصال به تمام افزونه‌های وردپرس و جوملا را دارد. تمام افزونه های وردپرس و جوملا که نیاز به درگاه پرداخت داشته باشند با جومبانک سازگار بوده و به راحتی به جومبانک (و درگاه پرداخت) متصل خواهند شد. پس از نصب جومبانک با چند کلیک ساده، بدون نیاز به دانش فنی و بدون پرداخت هزینه اضافی می توانید تمام افزونه‌های وردپرس و جوملا را به جومبانک و درگاه‌های پرداخت مورد نظر خود متصل نمایید
 
joombank table
صورت حساب و فاکتور

ایجاد پیش فاکتور و صورتحساب برای کاربر

برای مواردی که لازم است کاربر هزینه‌ای پرداخت کند، برای کاربر مورد نظر می توانید پیش فاکتور با توضیحات، مشخصات و... ایجاد نمایید. پس از ایجاد پیش فاکتور این امکان وجود دارد تا پیامی از طریق ایمیل و پیامک به صورت خودکار برای کاربر ارسال شود. کاربر از طریق کد پیگیری که برایش ارسال شده و یا از طریق پنل کاربری خود پیش فاکتور را مشاهده نموده و اقدام به پرداخت آن می نماید.
 
joombank goal point
کیف پول

ویژگی کیف پول و شارژ حساب

کیف پول یک ویژگی بی نظیر برای سایت شما است. کاربران می توانند موجودی خود را شارژ نموده و در پرداخت‌هایشان را از کیف پول و شارژ حسابشان استفاده کنند. مدیر سایت می تواند شارژ و موجودی حساب کاربران را افزایش و کاهش دهد. کیف پول برای هدایا و طرح های تشویقی بسیار کاربردی است. مدیر می تواند هزینه مرجوعی را به صورت شارژ کیف پول برای خرید‌های بعدی در اختیار کاربر قرار دهد.
 
joombank goal point
کد تخفیف

ویژگی کد تخفیف

این افزونه ویژگی کد تخفیف را به صورت کاملا حرفه‌ای با امکانات و ویژگی های بسیار کامل و متنوع در اختیار شما قرار می دهد. با این امکان در جومبانک شما دیگر نیازی به فیلد‌های تخفیف ضعیف و کم امکانات موجود در فروشگاه ساز‌ها نخواهید داشت و تمام نیاز های شما به کد تخفیف را این بخش برطرف می کند. برای مطالعه بیشتر بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک نمایید.
 
joombank table
بن تخفیف

ویژگی بن تخفیف

ویژگی بن تخفیف امکانی است که شما می توانید به وسیله آن کاربران و مشتریان خود را وفادار به فروشگاه و سایت خود نگاه دارید و برای مشتریان قدیمی تخفیف و آفر های بیشتری در نظر بگیرید. این ویژگی در فروشگاه های بزرگی مثل دیجیکالا استفاده شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته. برای مطالعه دقیق‌تر در مورد این امکانات پیشنهاد می کنم بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک نمایید.
 
joombank table
فرم پرداخت

ویژگی فرم پرداخت

شما پس ایجاد فرم اختصاصی با مشخصات و تنظیمات ویژه مد نظر خودتان در بخش فرم پرداخت جومبانک یک کد شبیه به jbpyform[1] دریافت خواهید نمود. سپس با قرار دادن این کد در هر جایی از سایت، فرمی که ساخته اید بارگزاری و نمایش داده می شود. این کد را می توانید در مطالب، ماژول‌ها، محتوی و ... قرار داده و فرمتان را بارگزاری نمایید. برای اطلاعات بیشتر تر بر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک نمایید
 
joombank goal point
افزونه های کمکی

۴ افزونه جانبی و کاربردی

چهار افزونه کاربردی و بی نظیر در جومبانک وجود دارد که امکانات منحصر به فردی به مدیران سایت ها می دهد. ۱- پیگیری فاکتور. ۲- پرداخت مستقیم. ۳- شارژ حساب. ۴- فروش محصول. با فشردن دکمه جزئیات بیشتر در ادامه شما می توان با این افزونه ها (که در وردپرس به آن پلاگین و در جوملا به آن ماژول گفته می شود) بیشتر آشنا شده و امکانات آن‌ها را مشاهده نمایید.
 
joombank table
بخش کاربری حرفه‌ای

مشاهده صورت‌حساب‌ها و پرداخت ها در بخش کاربری

اگر از افزونه فروشگاهی در سایتتان استفاده کرده باشد برای نمایش و پیگیری تراکنش ‌ها، نمایش و چاپ فاکتور و... در بخش کاربری تا امروز مشکلات متعددی داشته‌اید و در صورت استفاده از چند افزونه مطمئنا مشکلات چند برابر بوده. در جومبانک کاربران می توانند تمام پرداخت ها و صورت‌حساب‌های خود را همراه با فاکتور و پیش فاکتور در یک بخش و به صورت یک پارچه، با جزئیات کامل مشاهده و چاپ نمایند.
 
joombank goal point
فاکتور و پیش فاکتور

ایجاد خودکار پیش فاکتور و فاکتور رسمی

به صورت خودکار برای هر صورت‌حساب قبل از پرداخت، پیش فاکتور و بعد از پرداخت، فاکتور صادر می‌شود و کاربر می تواند قبل از انجام پرداخت پیش فاکتور و بعد از انجام پرداخت فاکتور مربوطه را مشاهده و چاپ نماید. فاکتور و پیش فاکتور نمایش داده شده تمام گزینه‌های مرسوم قانونی برای فاکتورهای رسمی را داشته و توسط مدیر به صورت کامل قابل ویرایش و اختصاصی سازی است. برای گرفتن نماد اعتماد ارائه فاکتور رسمی به مشتریان الزامی است که این افزونه آن را در اختیار شما قرار داده است.
 
joombank table
آمار و نمودار

آمار‌های نموداری و مقایسه‌ای

در داشبورد افزونه جومبانک می توانید جمع درآمد ماه جاری و میزان رشد درآمد را مشاهده نمایید، در این صفحه نمودار مبلغ و تعداد درآمد هفت روز گذشته به صورت روزانه و ۴ ماه گذشته به صورت ماهانه نمایش داده می شود. در منوی گزارشات نموداری می‌توانید ریز تراکنش‌ها را به صورت روزانه، ماهانه و سالانه را بر روی نمودار مشاهده و بر اساس فیلترینگ پیشرفته‌ای که وجود دارد تراکنش ها را بر اساس موارد مختلف فیلتر نموده و گزارش نموداری مربوط به آن را مشاهده نمایید.
 
joombank goal point
جستجو و گزارش

گزارش گیری و فیلترینگ فوق حرفه‌ای

شما می توانید تراکنش ها را بر اساس موارد مختلف از جمله: ایمیل، نام کاربر، نام محصول، مبلغ تراکنش، افزونه فروشگاهی، درگاه پرداخت و بسیاری گزینه‌های موجود دیگر فیلتر کنید و از نتیجه آن گزارش تهیه نموده و یا نمودار آن را مشاهده نمایید.
 
joombank goal point
اطلاع رسانی

اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک

جومبانک امکان ارسال ایمیل و پیامک به کاربر و مدیر در تمام مراحل از جمله ساخت پیش فاکتور، پرداخت موفق، ایجاد صورت حساب و... را می دهد، متن ارسالی با متغیرهای متنوع توسط مدیر قابل تغییر است همینطور می توانید ظاهر ایمیل را به شکل دلخواه خود اصلاح نمایید، البته قالب زیبایی به صورت پیش فرض برای ایمیل های ارسالی طراحی شده است که می توانید از همان استفاده کنید.
 
joombank table
اختصاصی سازی

اختصاصی سازی و سفارشی سازی

جومبانک امکان ویرایش و اختصاصی سازی را به صورت کامل در اختیار مدیر وبسایت قرار می‌دهد. می‌توانید تمام رنگ‌ها، کلمات، جملات، متن‌ها ظاهر ایمیل‌ها، پیامک‌ها و هر چیز دیگری که نیاز به تغییر ظاهر آن وجود دارد اختصاصی نمایید. فونت فارسی ایران سنس با لایسنس اورجینال همراه با ۱۶ فونت فارسی دیگر در افزونه جای داده شده که می توانید فونت مورد نظر خود را در سایت استفاده نمایید.
 
joombank goal point
بهینه و ریسپانسیو

کاملا ریسپانسیو، سازگار با انواع دستگاه‌ها

جومبانک طراحی بهینه داشته و کاملا با قوانین و افزونه‌های سئو سازگار است. صفحات مربوط به جومبانک کمترین حجم ممکن را دارند. تمام صفاحت کاربری و مدیریت ریسپانسیو و واکنشگرا بوده و با تمام نمایشگر‌های کامپیوترهای خانگی، لپ‌تاپ ، موبایل و تبلت با هر اندازه و سایزی سازگاری دارد. صفحات جومبانک با تمام مرورگر‌های رایج از قبیل فایرفاکس، کروم، اینترنت اکسپلورر، سافاری و اوپرا سازگاری کامل دارند.
 
joombank goal point
پشتیبان‌گیری و بازیابی

بک‌آپ گیری و بازیابی تمام بخش‌ها

به دلیل اهمیت بالای اطلاعات پرداخت سایت‌ها، در جومبانک می توانید از تمام تراکنش‌ها و تنظیمات افزونه فایل پشتیبان تهیه نمایید و در مواقع لازم آن را بازیابی نموده و یا در سایت‌های دیگر از آن استفاده نمایید. همینطور در بخش تنظیمات اگر گزینه‌ یا تنظیمی را تغییر دهید و با مشکلی روبرو شوید امکانی وجود دارد که به شما اجازه می دهد این گزینه را به حالت پیش فرض و اولیه افزونه جومبانک برگردانید.
 
joombank table
امنیت و بروزرسانی

کاملا ایمن با آپدیت خودکار و مستقیم

در جومبانک سعی شده همه چیز به سادگی قابل انجام باشد. در صورت ارائه نسخه جدید جومبانک، در منوی داشبورد پیامی مبنی بر انتشار نسخه جدید نمایش داده خواهد شد، با یک کلیک می توانید کامپوننت و یا افزونه های جانبی موجود در جومبانک را به روز رسانی نمایید. معماری و کد نویسی جومبانک از لحاظ امنیت ۱۰۰٪ تضمین شده است و هیچکس به اطلاعات شما و کاربرانتان دسترسی نخواهد داشت.
 
joombank goal point
چند زبانه

پشتیبانی از چند زبانگی، راست‌چین و چپ‌چین

جومبانک به صورت کاملا چند زبانه (فارسی، انگلیسی و ...) طراحی شده و قابلیت استفاده در زبان‌های مختلف به صورت همزمان را نیز دارد. استایل و سی‌اس‌اس جومبانک طوری طراحی شده که هم با زبانه‌های راست‌چین (RTL) و هم با زبان های چپ چین (LTR) سازگاری کامل داشته باشد.جومبانک در آینده نزدیک برای درگاه‌های پرداخت بین المللی و کاربران دیگر کشور‌های جهان نیز ارائه خواهد شد.
 
joombank goal point
پشتیبانی نامحدود

پشتیبانی سریع و نامحدود گروه جومی

شما اگر استفاده کننده هر کدام از نسخه های رایگان، تجاری و حرفه‌ای جومبانک باشید و حتی اگر محصول شما منقضی شده باشد، می توانید از خدمات پشتیبانی گروه جومی استفاده نمایید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. اگر ایده‌ای، نظر و یا امکان جدیدی روی جومبانک مد نظرتان باشد مطمئن باشید گروه جومی با افتخار و در کمترین زمان ممکن آن را پیاده سازی خواهد نمود.