انتشار اسلایدر

در این بخش با انواع شیوه انتشار اسلایدر آشنا می شویم. سه را برای انتشار و نمایش اسلایدر‌ها وجود دارد: ۱-ماژول. ۲- مطلب. ۳- کد پی‌اچ‌پی.

انتشار اسلایدر هوشمند ۳

ماژول

۱- بر روی دکمه ساخت ماژول کلیک نمایید.

  • شما می توانید با کیک بر روی دکمه ساخت ماژول در اسلایدر آن را منتشر نمایید، سپس گزینه اسلایدر هوشمند ۳ را از از فهرست ماژول‌ها انتخاب نمایید.
  • یا می توانید از طریق منوی افزونه‌هد -> ماژول‌ها -> جدید -> اسلایدر هوشمند ۳ را انتخاب نموده سپس در گزینه  باز شونده انتخاب اسلایدر، اسلایدر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

۲- موقعیت ماژول بخشی از قالب که می خواهدی اسلایدر در آن نمایش داده شود را انتخاب نمایید.

انتخاب موقعیت

نکته: شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ویرایش اسلایدر انتخاب شده سریعا اسلایدر را ویرایش نمایید.

نکته: شما برای آن که بتوانید موقعیت های ماژول قالب فعلی سایت خود را ببینید لازم است وارد صفحه اصلی سایت شده و واژه ?tp=1 را به انتهای نام سایت خود اضافه نمایید.
 در صورتی که موقعیت های قالب به شما نمایش داده نشد از طریق منوی افزونه‌ها -> مدیریت قالب -> تنظیمات گزینه نمایش موقعیت های ماژول را بر روی بله قرار دهید. سپس مجددا موارد گفته شده را انجام دهید.

۳- اکنون به زبانه تخصیص منو رفته و گزینه انتساب ماژول را تنظیم نمایید که ماژول در صفحاتی که مایلید نمایش داده شود.

انتخاب منو

مطلب یا مقاله

انتشار در مطلب یا مقاله

به راحتی شما می توانید کد ارايه شده را در مطلب یا مقاله خود کپی نمایید و اسلایدر شما در آن مقاله به نمایش در می آید.

کد پی‌اچ‌پی

کد پی‌اچ‌پی

کد پی‌اچ‌پی اسلایدر را در فایل های پی‌اچ‌پی قالب خود در جایی که مایلید نمایش داده شود می توانید کپی نمایید. اگر اطمینان کافی به کاری که می خواهید انجام دهید ندارید، می توانید از این آموزش استفاده نمایید.