63

ارائه آمارها و تحلیل‌های هوشمند بازاریابی

1
یکی از اعضا پیشنهاد داده:
اضافه شدن امکاناتی به جومبانک که بتوان چنین گزارشات بازاریابی و مدیریتی هوشمندی را استخراج نمود:
- روزهای پر فروش سال
- پر فروش ترین روز‌های هفته و پرفروش‌ترین ساعات روز
- پر فروش ترین محصولات و ...
- ویژگی مشترک کاربرانی که یک محصول را خریده اند چه بوده !
- ارتباط بین خریدهای یک مشتری در چیست - آمار مشتریان به ترتیب مبلغ خرید و تعداد خرید و ...
- و....
بنظر خودم برای یک مدیر فروشگاه اینها آمارهای بسیار جذابی است و می توانم شامل موارد بسیار متنوع تری باشد که با نتیجه آن می توان تصمیمات بازاریابی و بسیار خوبی برای ادامه سیاست های کاری یک فروشگاه گرفت.
(اگر دوستان به این ویژگی رای بدهند بررسی های بیشتر بر روی آن انجام خواهد شد و موارد بیشتری می توان به آن اضافه کرد)


نکته ۱: در صورتی که می خواهید این امکان خارج از نوبت و بدون رای‌گیری به جومبانک اضافه شود می توانید با هزینه اسپانسر آن شوید.
نکته ۲: برای رای دادن حتما لازم است در سایت عضو باشید و لاگین کرده باشید.
نکته ۳: اگر پیشنهاد و ایده جدید برای جومبانک دارید در صفحه قبلی با استفاده از دکمه "پیشنهاد جدید" می توانید پیشنهاد خود را ارسال کنید و برای دیگر کاربران به رای بگذارید.
افزونه جومبانک پشتیبان جومی 01.03.1403 19:27
1 نظر 805 بازدید درحال رای‌گیری

تنها اعضای سایت می توانند نظر ارسال کنند.

دیدگاه‌ها  

+2 # حسین 1398-04-23 17:41
سلام.
ضمن تشکر از ایجاد این بخش ، به نطرم یکی از مشکلات افزونه های جوملا اینه که براساس روش های بازاریابی طراحی نشدند و به راحتی نمیشه روش های جدید دیجیتال مارکتینگ رو با اون ها اجرا کرد. در فروشگاه های پیشرفته، کاربران به صورت هوشمند دسته بندی میشن و براساس نوع علایق خودشون خبرنامه های متفاوتی دریافت می کنند یا خیلی از امکانات و قابلیت های دیگه ای که اینجا فرصت توضیح اونها نیست. قابلیت تحلیل گزارش های فروش و ارتباط با مشتری و سهولت بکارگیری روش های نوین دیجیتال مارکتینگ، یک نیاز واقعی برای سایت های ایرانی هست.به نظرم شما لازم هست این موضوع رو با دقت بررسی کنید و در صورت سودآور بودن با کمک و مشاوره نخبگان بازاریابی ایران و اطلاع کامل از نیازها و ضرورت ها، این سیستم رو به صورت بهینه برای بازار ایران طراحی کنید. این قابلیت میتونه یک نسخه بالاتر از نسخه حرفه ای و با اختلاف قیمت خیلی زیاد ارایه بشه. چون کمکی که به افزایش درآمد سایت ها میکنه خیلی چشم گیره و کاملا قیمت بالای این محصول رو توجیه میکنه. مشروط بر اینکه روی تبلیغات و بازاریابی جومبانک هم به اندازه طراحی اون وقت بگذارید.
گزارش به مدیر

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک