30

اختصاصی کردن پیامهای ارسالی بر اساس شرایط متفاوت

1

در بسیاری از سایتهایی که در اونها پرداخت انجام می گیره، محصولات انواع مختلفی دارند. مثلا فرض کنید در یک سایت هم کتاب فروخته میشه، هم دوره های آموزشی وجود داره که کاربران در اون دوره ها ثبت نام می کنن و وجهی رو پرداخت می کنن. یک بخش حمایت مالی از سایت هم وجود داره که کاربران مبلغی رو به اختیار خودشون وارد می کنن و پر داخت می کنن. خب در این سایت لازمه که پیامکی که بعد از پرداخت برای کاربر فرستاده میشه بسته به اینکه کدوم یک از انواع بالاست، متفاوت باشه. به عنوان مثال: در خرید کتاب همون متن پیش فرض جومبانک باشه: تراکنش شما با شماره {INVOICE_CODE} با موفقیت پرداخت شد. در ثبت نام دوره آموزشی این باشه: ثبت نام شما در دوره آموزشی {COURSE_NAME} قطعی شد. و در حمایت مالی این باشه: بابت حمایت از فعالیتهای این سایت از شما سپاسگذاریم. لطفاً این قابلیت خیلی مهم رو در جومبانک پیاده سازی کنید که قدرت جومبانک بیش از پیش بشه.


 


نکته ۱: در صورتی که می خواهید این امکان خارج از نوبت و بدون رای‌گیری به جومبانک اضافه شود می توانید با هزینه اسپانسر آن شوید.
نکته ۲: برای رای دادن حتما لازم است در سایت عضو باشید و لاگین کرده باشید.
نکته ۳: اگر پیشنهاد و ایده جدید برای جومبانک دارید در صفحه قبلی با استفاده از دکمه "پیشنهاد جدید" می توانید پیشنهاد خود را ارسال کنید و برای دیگر کاربران به رای بگذارید.

افزونه جومبانک jm1398 23.01.1403 22:06
0 نظر 509 بازدید درحال رای‌گیری

تنها اعضای سایت می توانند نظر ارسال کنند.

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک