جومی بن; روشی برای خرید ارزان‌تر

در 01 اسفند 1396.

joomibon

آیا از مشتریان پروپا قرص جومی هستید؟  آیا برای خرید محصولات جوملا همیشه به سایت جومی مراجعه می کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، جومی با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ در این مقاله خبرهای خوبی برایتان داریم

مدت‏‌هاست که جومی پیشنهادات و پیام های زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که مشتریانی که خرید زیادی از سایت جومی می کنند بتوانند خرید های خود را با قیمت ها و تخفیف‌های بهتری از سایت جومی تهیه کنند و تا حداکثر تخفیف ممکن برایشان در نظر گرفته شود.

از شما چه پنهان شاید از سال اول راه اندازی جومی به این فکر بودیم، اما متاسفانه چنین زیر ساختی در جوملا وجود نداشت که بتواند این نیاز ما را برآورده سازد ولی امروز به لطف وجود افزونه جومبانک این نیاز تامین شده و از این پس با جومی بن هرچه بیشتر از سایت جومی خرید کنید می توانید بیشتر تخفیف بگیرید.

 

نکته: مشتریان قدیمی که از روز اول راه اندازی سایت جومی تا کنون خرید انجام داده اند بر اساس خریدشان تعدادی جومی بن دریافت نموده اند، که با رفتن به منو امور مالی می توانند تعداد ان را مشاهده و در خرید های آتی خود از آن استفاده نمایند.

اما جومی بن چیست؟

جومی بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است. پس از خرید هر محصول، بر اساس مبلغ و چند متغیر دیگر تعدادی جومی بن در حساب شما منظور می‏‌شود که برای خرید های بعدی شما، به عنوان تخفیف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.


لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

- جومی بن، امتیازیست ویژه که جومی جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

- جومی بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

- میزان دریافت امتیاز جومی بن برای هر کالا متفاوت بوده و قبل از خرید هر کالا میزان جومی بن که شما با آن خرید دریافت می کنید به شما اطلاع داده می شود.

- اگر در خریدهای قبلی امتیاز جومی بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از جومی بن به عنوان تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است.

- در حال حاضر اعتبار هر امتیاز جومی بن از زمان دریافت آن ۶ ماه بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف جومی بن، باید برنامه ریزی کنید.

 

از کدام بخش می توانیم تعداد جومی بن های خود را مشاهده کنیم ؟
در حال حاضر از طریق منوی بخش پشتیبانی > زیر منوی > امور مالی می توانید تعداد جومی بن های خود را مشاهده نمایی

آیا امکان انتقال جومی بن به کاربر دیگری وجود دارد؟
در حال حاضر امکان انتقال جومی بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای جومی بن خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از جومی بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟
همان طور که گفته شد، جومی بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت جومی بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار جومی بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد جومی بن می‌توان استفاده کرد؟
میزان استفاده از جومی بن برای محصولات مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده جومی بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود.

آیا می‌توان در ازای جومی بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟
جومی بن برای استفاده در سایت جومی طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست.

آیا جومی بن دریافتی خرید جدید به جومی بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟
بله. با انجام هر خرید، مقداری جومی بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. البته جومی بن ها دارای تاریخ انقضا هستند و جمع آوری و عدم استفاده از آن ها کار هوشمندانه‌ای نیست.

تنها اعضای سایت می توانند نظر ارسال کنند.

دیدگاه‌ها  

+6 # شرکت آروین بناپاد 1396-12-02 18:21
سلام و درود بر عزیزان زحمتکش جومی... نظر لطف مجموعه وزین جومی همیشه شامل حال مشتریان و جوملا بازان بوده است... حقیر هم افتخار این همراهی رو داشتم و انشالله منبعد نیز خواهم داشت، بیشتر از بن و جایزه جومی، آنچه برای حقیر ارزشمندتر است کسب تجربه و دانش آموزی در کنار جومی و سایر دوستان هست.... امیدوارم این رفاقت و همدلی همیشگی باشه... ایام به کام... یاعلی
گزارش به مدیر