جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای [جوملا]

4.6/5 رای (9 رای)

صفحه نصب - کپی - کپی
داشبورد - کپی - کپی
بررسی سیستم ۱ - کپی - کپی
بررسی سیستم ۲ - کپی - کپی
بررسی سیستم ۳ - کپی - کپی
بررسی سیستم ۴ - کپی - کپی
لاگ سیستم - کپی - کپی
تنظیمات ۱ - کپی - کپی
تنظیمات ۱ - کپی - کپی - کپی
previous arrow
next arrow

joomla2.5joomla3

 

توجه: افزونه‌های مجموعه جومی دیگر بروزرسانی و آپدیت نمی شوند.
امکان خرید و دانلود محصول همچنان وجود دارد اما توجه فرمایید افزونه ها دیگر دارای پشتیبانی فنی نخواهند بود.

 

سرعت وبسایت جوملایی خود را سریعا افزایش دهید!. این پلاگین تمام فایل های سی‌اس‌اس و جاوااسکریپت خارجی سایت شما را در یک فایل جمع آوری می کند و تعداد درخواست هایی که برای سایت شما ارسال می شود را کاهش می دهد. همینطور فایل ساخته شده را کوچک و جی‌زیپ می کند که باعث می شود میزان مصرف ترافیک سایت شما کاهش پیدا نموده و سرعت بارگزاری سایت شما به مقدار چشمگیری افزایش پیدا کند. .

معمولا پس از نصب، فعالسازی و تنظیم آن مشاهده می شود سرعت بارگزاری سایت‌ها حدودا ۵۰٪ افزایش پیدا می کند. همانطور که می دانید سرعت بارگزاری سایت یکی از مهمترین المان‌های موثر در سئو می باشد.

نصب پلاگین جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro) از لحاظ سرعت بارگزاری، سئو و رتبه گوگل یک امر واجب و ضروری برای سایت‌های جوملایی است.

نکته: برای استفاده از امکان فشرده سازی تصاویر در این پلاگین نیاز است تا 'شناسه خرید' در افزونه وارد شود، اما تولیدکننده افزونه این امکان را تنها برای دامنه‌هایی که مالک آنها خریدار اصلی افزونه است درنظر گرفته است. در نتیجه متاسفانه امکان استفاده از این ویژگی وجود ندارد. البته ما در سایت جومی هم از امکان بهینه سازی تصاویر این افزونه استفاده نمی کنیم زیرا بهینه سازی تصاویر یک امر مهم است و کیفیت بهینه کردن تصاویر بهتر است توسط خود شما مشخص شود، که سایت های زیادی این امکان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

جی‌سی‌اچ اپتیمایز
نسخه جوملا: 2.5, 3.x
نسخه افزونه: 6.4.2
مترجم: گروه جومی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
لاگ تغییرات: فهرست تغییرات افزونه
هزینه محصول: 39,000 تومان
شامل:
P
سازگاری:
3
2.5
دانلود افزونه
نسخه نمایشی مدیریت

optimizweb

 

سرعت سایت خود را افزایش دهید


جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro) با انجام پردازش های بسیاری سایت شما را بهینه سازی می کند و سرعت بارگزاری سایت شما را افزایش می دهد که کاهش میزان ریکوئست ها، فشرده و بهینه سازی فایل‌ها و کاهش حجم صفحه تنها بخشی از آن محسوب می شود.

visitorconvert

بازدید کنندگان وبسایت خود را حفظ کنید

تجربه و تحقیقات نشان داده است بسیاری از بازدیدکنندگان پس از گذشت ۴ ثانیه از بارگزاری یک صفحه از سایت اقدام به ترک آن صفحه می کنند. از جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro)  استفاده کنید تا بتوانید زمان بارگزاری سایت را به صورت مطلوبی کاهش داده و مسیر خود را به سمت هدف خود هموار کنید.

 

optimizweb

 

بهبود وضعیت سئو (بهینه سازی برای موتور‌های جستجو)

غول موتور‌های جستجو، گوگل نشان داده است که سرعت بارگزاری یک سایت تاثیر مستقیم و بسیار زیاد بر روی رتبه وبسایت در موتورهای جستجو دارد. در نتیجه هرچه سایت شما سریعتر باشد در موتورهای جستجو بیشتر دیده می شود و کاربران سریعتر شما را پیدا می کنند. اگر می خواهید از رقیب‌های تجاری خود سبقت بگیرید، همین حالا جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro) را نصب کند.

کاهش درخواست های HTTP

طبق یک قاعده کلی، هر ۱۰ درخواست HTTP که از سایت شما توسط مرورگر وب دانلود می شود باعث می شود یک ثانیه به زمان دانلود سایتتان اضافه شود. جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro) با استفاده از الگوریتم‌ها فایل‌های سایت را به صورت کاملا ایمن ترکیب می کند تا میزان درخواست‌ها کاهش پیدا نموده و این پردازش را با در نظر گرفتن جلوگیری از ایجاد خطا و تداخل انجام می دهد.

سی‌اس‌اس/جاوااسکریپت

 

جمع آوری و ترکیب تمام فایل‌های سی‌اس‌اس و جاوااسکریپت در یک فایل برای کاهش تعداد درخواست های متعدد.

اسپرایت‌ها

 

تولید کننده اسپرایت تمام تصاویر زمینه استفاده شده در سایت را در یک فایل ادغام می کند و تعداد درخواست‌ها کاهش پیدا می کند.

بارگزاری آرام

 

ویژگی بارگزاری آرام تصاویر باعث می شود تا هنگام بارگزاری صفحه تمام تصاویر لود نشود و فقط زمان حرکت اسکرول برروی آنها لود شوند.

کاهش حجم صفحه

کاهش حجم صفحه سایت یکی از تکنیک‌های جدایی ناپذیر بهینه سازی است. به معنی افزایش سرعت بارگزاری سایت و کاهش میزان مصرف ترافیک هاست است. جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro) حجم صفحه را با کوچک کردن و فشرده نمودن فایل ها و صفحات HTML انجام می دهد.

کوچک کردن

 

حذف کاراکتر‌ها و فواصل غیر ضروری از فایل‌های سی‌اس‌اس و جاوااسکریپت و صفحات ‌اچ‌تی‌ام‌ال باعث می شود حجم صفحه کاهش پیدا کند.

جی‌زیپ

 

از جی‌زیپ برای فشرده سازی فایل های ترکیب شده سی‌اس‌اس و جاوااستکریپ برای کاهش حجم فایل‌ها و افزایش سرعت سایت استفاده می شود.

بهینه سازی تصاویر

 

با رابط کاربری بسیار ساده که در این پلاگین برای شما فراهم شده می توانید تصاویر سایت را برروی سرور خود به کمک API ما بهینه سازی نمایید.

بهبود تجربه کاربری

بازدیدکنندگان سایت انتظار دارند بتوانند سایت شما را با سرعت بالایی مشاهده کنند، تحقیقات نشان داده است کاربران تمایل به ترک صفحاتی که بارگزاری آنها بیش از ۴ ثانیه طول بکشد پیدا می کنند. با جی‌سی‌اچ اپتیمایز حرفه‌ای (JCH Optimize pro) سرعت بارگزاری محتوای سایت را افزایش دهید و مانع از کم شدن بازدیدکنندگان سایتتان شوید.

تاخیر/غیر هماهنگ

 

بارگزاری با تاخیر فایل‌های جاوااسکریپت و غیر منظم آنها به صورتی که باعث افزایش سرعت و عدم تداخل خروجی سایت شود.

بهینه‌سازی ارائه سی‌اس‌اس

 

خارج کردن برخی از المنت‌های سی‌اس‌اس برای اجرا در ابتدای صفحه به منظور عدم بهم ریختگی سایت قبل از بارگزاری کامل.

پشتیبانی از سی‌دی‌ان

 

با استفاده از سرویس سی‌دی‌ان کاربران شما در هنگام دانلود صفحه سایت فایل‌های مربوطه را از نزدیک ترین سرور دریافت می کنند.

استفاده آسان برای کاربر

ترکیب و تنظیم فایل های سی‌اس‌اس شاید یک کار دلهره آور به نظر برسد. برای آسان کردن این مورد، شش تنظیم خودکار در پلاگین قرار داده شده که با یک کلیک انجام می شود و علاوه بر آن خدمات پشتیبانی سایت جومی همیشه آماده ارائه به کاربران محترم خواهد بود.

تنظیمات خودکار

 

نگران تک تک تنظیمات موجود در پلاگین نباشید، تنها یکی از گزینه های تنظیمات خودکار را انتخاب کنید و از نتیجه لذت ببرید.

انجمن گفتگو

 

شما می توانید با مراجعه به بخش مربوط به این افزونه در انجمن گفتگو سوالات و مشکلات را با دیگر کاربران در میان بگذارید.

بخش پشتیبانی

 

تیم پشتیبانی سایت جومی مثل همیشه یار و همراه شما خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل به شما خدمات ویژه ارائه می کند.

i

انتخاب نسخه

در نسخه 'افزونه + کانفیگ' علاوه بر امکان دانلود، نصب و پشتیبانی که در نسخه معمولی نیز وجود دارد، با خرید این نسخه افزونه با بیشترین کارایی و حدکثر بهینه سازی سازگار با قالب، افزونه‌ها و امکانات هاست شما توسط کارشناس جومی بر روی سایت شما کانفیگ و تنظیم خواهد شد.

خرید افزونه

قیمت: 39,000 تومان

خرید افزونه + کانفیگ

قیمت: 59,000 تومان