اتصال جی‌بی جابز (JB Jobs) به درگاه پرداخت [جوملا]

در این مقاله شیوه اتصال جی‌بی جابز (JB Jobs) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

چرا باید جی‌بی جابز (JB Jobs) را از طریق جومبانک به درگاه پرداخت وصل کنیم ؟

۱- دارای تمام امکانات پرداخت پلاگین پرداخت اورجینال جی‌بی جابز (JB Jobs) و بسیاری امکان بیشتر و اضافه تر از آن که فقط با جومبانک قابل استفاده است.

۲- دارای پشتیبانی و بروزرسانی لحظه‌ای در صورت بروزرسانی و ایجاد تغییرات در جی‌بی جابز (JB Jobs) یا درگاه پرداخت مورد نظر شما.

۳- امکان ارسال پیامک و ایمیل اطلاع رسانی و ارسال فاکتور پرداخت برای کاربر و مدیر سایت.

۴- امکان اتصال به تمام درگاه‌ها فقط با نصب یک پلاگین و افزونه.

۵- امکان استفاده از کد تخفیف، بن تخفیف، کیف پول و همه امکانات دیگر جومبانک برای تراکنش ها.

۶- جومبانک دارای دارای نسخه رایگان نیز می باشد که بتوانید سایتتان را بدون هزینه به درگاه متصل نمایید.

و بسیاری امکانات و ویژ‌گی های دیگر که می توانید در توضیحات صفحه جومبانک مطالعه نمایید

نصب کامپوننت جی‌بی جابز (JB Jobs)

در اولین مرحله اتصال جی‌بی جابز (JB Jobs) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت جی‌بی جابز (JB Jobs) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه جی‌بی جابز (JB Jobs) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال جی‌بی جابز (JB Jobs) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت جی‌بی جابز (JB Jobs) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به جی‌بی جابز (JB Jobs) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه جی‌بی جابز (JB Jobs) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه جی‌بی جابز (JB Jobs) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت جی‌بی جابز (JB Jobs) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در جی‌بی جابز (JB Jobs) را از طریق جومبانک انجام دهید.