اتصال ممبرشیپ پرو (Membership pro) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال ممبرشیپ پرو (Membership pro) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت ممبرشیپ پرو (Membership pro)

در اولین مرحله اتصال ممبرشیپ پرو (Membership pro) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت ممبرشیپ پرو (Membership pro) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه ممبرشیپ پرو (Membership pro) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال ممبرشیپ پرو (Membership pro) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت ممبرشیپ پرو (Membership pro) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به ممبرشیپ پرو (Membership pro) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه ممبرشیپ پرو (Membership pro) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه ممبرشیپ پرو (Membership pro) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت ممبرشیپ پرو (Membership pro) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در ممبرشیپ پرو (Membership pro) را از طریق جومبانک انجام دهید.