اتصال ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

جومبانک با امکانات و خدمات بهتر به پِی زیتو تغییر نام پیدا کرده است، اگر قبلا این محصول را تهیه نموده اید تمام اطلاعات شما به سایت پِی زیتو منتقل شده است و برای خرید آن نیز لازم است به سایت پِی زیتو مراجعه نمایید کلیک کنید

 

نصب کامپوننت ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments)

در اولین مرحله اتصال ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه جی‌بی ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در ویک اپوینتمنتس (Vik Appointments) را از طریق جومبانک انجام دهید.