اتصال ویک بوکینگ (Vik Booking) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال ویک بوکینگ (Vik Booking) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

جومبانک با امکانات و خدمات بهتر به پِی زیتو تغییر نام پیدا کرده است، اگر قبلا این محصول را تهیه نموده اید تمام اطلاعات شما به سایت پِی زیتو منتقل شده است و برای خرید آن نیز لازم است به سایت پِی زیتو مراجعه نمایید کلیک کنید

 

نصب کامپوننت ویک بوکینگ (Vik Booking)

در اولین مرحله اتصال ویک بوکینگ (Vik Booking) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت ویک بوکینگ (Vik Booking) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه ویک بوکینگ (Vik Booking) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال ویک بوکینگ (Vik Booking) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت ویک بوکینگ (Vik Booking) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به ویک بوکینگ (Vik Booking) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه ویک بوکینگ (Vik Booking) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه ویک بوکینگ (Vik Booking) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت ویک بوکینگ (Vik Booking) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در ویک بوکینگ (Vik Booking) را از طریق جومبانک انجام دهید.