اتصال ویک ایونتس (Vik Events) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال ویک ایونتس (Vik Events) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت ویک ایونتس (Vik Events)

در اولین مرحله اتصال ویک ایونتس (Vik Events) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت ویک ایونتس (Vik Events) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه ویک ایونتس (Vik Events) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال ویک ایونتس (Vik Events) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت ویک ایونتس (Vik Events) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به جی‌بی جابز- جوم‌به (Joombah) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه ویک ایونتس (Vik Events) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه ویک ایونتس (Vik Events) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت ویک ایونتس (Vik Events) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در ویک ایونتس (Vik Events) را از طریق جومبانک انجام دهید.