مقدمه

جوملا، یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوی در دنیا و همینطور در ایران است.

یکی از دغدغه های همیشگی ما، عدم وجود مجموعه آموزشی کامل، ساده، به روز و ... جوملا بوده است.

اگر هم اتفاقی در زمینه آموزش جوملا به زبان فارسی افتاده، متاسفانه هر یک حداقل دارای یک نقص اساسی هستند، به عنوان مثال مجموعه آموزشی کامل وجود ندارد و یا اگر موجود باشد یک پارچه و منظم نیست، در بعضی موارد ممکن است بتوانیم بخش آموزشی مفیدی پیدا کنیم اما جایی برای پرسیدن سوالاتمان پیدا نخواهیم کرد، که در مجموعه های آموزشی موجود از این دست موارد بسیار است.

امروز با راه اندازی شرکت جومی ( Joomi.ir ) وظیفه خود دانستیم که علاوه بر ارائه محصولات مربوط به جوملا مانند قالب فارسی جوملا و افزونه فارسی جوملا، بخش آموزش فارسی جوملا را نیز برای خدمت به صنعت طراحی وب فارسی راه اندازی نمایید.

بخش پیش روی شما که بخش آموزش های فارسی جوملا نام گذاری شده است. بخشی یک پارچه و کامل از آموزش های جوملا خواهد بود و آموزش سیستم مدیریت محتوای جوملا را از مقدماتی ترین بخش ها آغاز خواهد کرد و به امید خدا تا حرفه ای ترین آموزش های جوملا پیش خواهد رفت.

از دیگر ویژگی های این بخش می توان به ارائه مطالب به ساده ترین زبان، یادگیری خودخوان مطالب، ارائه تصاویر متعدد و فارسی، ارائه نمونه ها و مثال های آموزشی متعدد برای یادگیری بهتر و... اشاره کرد.

در این بخش از سایت جومی برای احترام به رابطه متقابل بین کاربران و مدیران سایت در انتهای مطالب بخش نظرات وجود دارد، در این قسمت شما می توانید انتقادات، پیشنهادات و همینطور سوالات خود را در مورد مطالب آموزشی مطرح نمایید. پیام های شما در این بخش با هر موضوعی که باشد برای ما دلگرم کننده بوده و باعث پیشرفت بخش آموزش جوملا خواهد شد. سوالات آموزشی مطرح شده در این قسمت در کوتاه ترین زمان داده می شود.

لازم به ذکر است استفاده از بخش آموزش فارسی جوملا و ارائه نظرات و سوالات کاملا رایگان می باشد.

کلیه مطالب و حقوق این بخش از نظر قانونی به شرکت جومی تعلق دارید، استفاده از مطالب سایت شرکت جومی در دیگر سایت ها به صورت کامل یا نکته ای و همینطور استفاده از آنها به صورت جزوه در آموزشگاه ها و یا چاپ آن ها بدون هماهنگی با بخش مدیریت سایت غیر مجاز می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

           با تشکر               

مدیر بخش آموزش سایت جومی

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک