رابط کاربری - نوار راهنمای دوم - حالت حرفه‌ای

در این بخش با نوار راهنمای دوم که همان نوار افقی بالایی سایت است و همینطور حالت‌های ساده و حرفه‌ای در اسلایدر هوشمند ۳ آشنا می شویم.

صفحه اصلی تنظیمات اسلایدر

نگاهی نزدیکتر به نوار راهنمای دوم.

نوار راهنمای دوم

مشاهده

این گزینه به شما کمک می کند تا قبل از ذخیره تغییراتی که در تنظیمات داده اید، بتوانید عملکرد آن را بر روی اسلایدر خود مشاهده نمایید و در صورتی که مورد تایید بود، آن را ذخیره نمایید.

تغییر دهنده ساده / حرفه‌ای

اسلایدر هوشمند ۳ دارای تنظیمات و گزینه های زیاد و متنوعی است که بسیاری از آن ها اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد. برای راحت تر کردن طراحی و کار با اسلایدر این گزینه را اضافه نموده ایم. تا وقتی بر روی حالت ساده قرار می گیرد فقط گزینه های مهم و ضروری نمایش داده شود. در حالت حرفه‌ای شما می توانید تمام گزینه های موجود در اسلایدر را مشاهده نمایید گزینه هایی که در این بخش نمایش داده می شود در آموزش‌ها با علامت حرفه‌ای مشخص خواهد شد.

این بخش یعنی انتخابگر ساده و حرفه‌ای تنها در نسخه اورجینال و حرفه‌ای افزونه وجود دارد که توسط گروه جومی ارائه شده است.
زنگ

این بخش جایی است که اطلاعیه های شما نمایش داده می شود. اگر در ابتدای کار هستید و در حال یادگیری هستید این گزینه می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. اما بعدها می توانید طوری تنظیم کنید که فقط خطاها را به شما گزارش دهد و درواقع تنها اطلاعیه های مهم را ببینید.