ساخت اولین اسلایدر توسط شما

در این بخش با صفحه ویرایش اسلاید به صورت کلی آشنا خواهید شد.

۱- در صفحه اصلی افزونه بر روی گزینه ساخت اسلایدر کلیک نمایید و به دلخواه یک نام برای آن انتخاب نمایید. بقیه گزینه ها را نادیده بگیرید و بر روی دکمه ایجاد کردن کلیک نمایید.

اسلاید‌ها

۲- می توانید تنظیم کنید در اسلایدر شما با اسکرول موس اسلاید ها تغییر کند، این مورد را می توانید از طریق بخش تنظیمات عمومی -> کنترل‌ها -> اسکرول موس روشن نمایید.

لایه‌ها

۳- می توانید از طریق تنظیمات موجود در زبانه پخش خودکار تنظیم نمایید که اسلاید های شما به صورت خودکار حرکت کنند.

طرح‌بندی‌ها

۴- در زبانه عمومی در زیر تنظیمات انیمیشن می توانید زمینه انیمیشن خود را اضافه نمایید.

تنظیمات اسلایدر

۵- با رفتن به بخش کنترل‌ها و تغییر اسلاید پیکان‌ها در بخش مدیریت اسلایل‌ها می توانید اندازه تغییرات زیادی بر روی استایل‌ها انجام دهید و سپس بر روی گزینه اعمال کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

نوار زمان

۶- از طریق زبانه اندازه -> واکنشگرا - عرض خودکار با روشن کردن گزینه افزایش تدریجی می توانید تنظیم کنید که ماژول در صورت بزرگتر شدن فضای نمایش بزرگتر شود.

نوار زمان

۷- شما می توانید تنظیم نمایید که اسلاید های شما با ترتیب کاملا تصاودفی نمایش داده شود. در صورتی که این گزینه را در تنظیمات نمی بینید کامپوننت را بر روی حالت حرفه ای قرار دهید سپس می توانید این گزینه را در زبانه پیشرفته پیدا کنید. حالت حرفه ای ممکن است تازه وارد ها را کمی گیج کند برای همین کامپوننت به دو صورت حرفه‌ای و ساده نمایش داده می شود که هم تازه کارها و هم حرفه ای ها بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

نوار زمان

اسلایدر شما با موفقیت ساخته شد. با کلیک بر روی دکمه ذخیره می توانید آن را ذخیره نموده سپس به بخش ساخت اسلاید بروید.