اتصال سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying)

جومبانک با امکانات و خدمات بهتر به پِی زیتو تغییر نام پیدا کرده است، اگر قبلا این محصول را تهیه نموده اید تمام اطلاعات شما به سایت پِی زیتو منتقل شده است و برای خرید آن نیز لازم است به سایت پِی زیتو مراجعه نمایید کلیک کنید

 

نصب کامپوننت سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying)

در اولین مرحله اتصال سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه جی‌بی جابز- جوم‌به (Joombah) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در سی‌ام گروپ باینگ (CMGroupBuying) را از طریق جومبانک انجام دهید.