اتصال دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds)

در اولین مرحله اتصال دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را از طریق جومبانک انجام دهید.