اتصال دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت [جوملا]

در این مقاله شیوه اتصال دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

جومبانک با امکانات و خدمات بهتر به پِی زیتو تغییر نام پیدا کرده است، اگر قبلا این محصول را تهیه نموده اید تمام اطلاعات شما به سایت پِی زیتو منتقل شده است و برای خرید آن نیز لازم است به سایت پِی زیتو مراجعه نمایید کلیک کنید

 

چرا باید دی جی کلاسی را از طریق جومبانک به درگاه پرداخت وصل کنیم ؟

۱- جومبانک دارای یک نسخه رایگان بوده و بدون هزینه می توانید از آن استفاده نمایید.

۲- دارای تمام امکانات پرداخت پلاگین پرداخت اورجینال دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) و بسیاری امکان بیشتر و اضافه تر از آن که فقط با جومبانک امکانپذیر است.

۳- در صورت بروزرسانی و ایجاد تغییرات در دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) یا درگاه پرداخت مورد نظر شما جومبانک دارای پشتیبانی و بروزرسانی سریع می باشد.

۴- امکان ارسال پیامک و ایمیل اطلاع رسانی و ارسال فاکتور پرداخت برای کاربر و مدیر سایت.

۵- امکان اتصال به تمام درگاه‌ها فقط با نصب یک پلاگین و افزونه.

۶- امکان استفاده از کد تخفیف، بن تخفیف، کیف پول و همه امکانات دیگر جومبانک برای تراکنش ها.

و بسیاری امکانات و ویژ‌گی های دیگر که می توانید در توضیحات اصلی جومبانک مطالعه نمایید.

 

نصب کامپوننت دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds)

جومبانک با تمام نسخه های کامپوننت دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) که بر روی جوملا 2.5 و 3 به بالا نصب می شوند سازگاری کامل دارد و جای نگرانی برای سازگاری جومبانک با نسخه دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) شما وجود ندارد.

در اولین مرحله اتصال دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت قاعدتا لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد.

برای اطمینان از نصب کامپوننت دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه دی‌جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت (جومبانک)

برای اتصال کامپوننت دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک ابتدا لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای انجام مراحل نصب جومبانک می توانید به بخش آموزش نصب جومبانک مراجعه نمایید.

در مراحل نصب جومبانک شما می توانید درگاه پرداخت مورد نظر خود و افزونه دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را انتخاب نمایید اما اگر در آنجا دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را انتخاب نکرده اید مراحل زیر را انجام دهید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) را از طریق جومبانک به درگاه پرداخت متصل نماید، از این پس کامپوننت آراس ممبرشیپ، جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در آراس ممبرشیپ را از طریق افزونه جومبانک انجام دهید.

 

تنظیمات درگاه پرداخت در کامپوننت دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds)

۱- در مرحله بعد لازم است در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی افزونه‌ها /  گزینه پلاگین ها در صفحه باز شده عبارت "جومبانک" را جستجو کنید و سپس بر روی پلاگین مربوط به دی جی کلاسی فیدز کلیک نمایید.

ویرایش تنظیمات دی‌جی کلاسی فیدز

- عنوان درگاه: گزینه ‌ای است که هنگام انتخاب درگاه به کاربر نمایش داده می شود.

- عنوان اتصال: متنی است که هنگام انتقال به درگاه به کاربر نمایش داده میشود.

تنظیمات جومبانک در دی جی کلاسی فیدز

اکنون دی جی کلاسی فیدز (DJ Classifieds) با موفقیت به افزونه جامع پرداخت جومبانک متصل شده است، توجه داشته باشید برای آنکه بتوانید به درگاه متصل شوید باید یک یا چند درگاه پرداخت نیز انتخاب نموده و مراحل نصب و اتصال آن به جومبانک را انجام دهید که آموزش آن را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید.

 

تاریخ بروزسانی مقاله: 1400/06/07 - انتشار: 1.0.5