اتصال جومشاپینگ (JoomShoping) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال جومشاپینگ (JoomShoping) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت جومشاپینگ (JoomShoping)

در اولین مرحله اتصال جومشاپینگ (JoomShoping) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت جومشاپینگ (JoomShoping) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه جومشاپینگ (JoomShoping) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال جومشاپینگ (JoomShoping) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت جومشاپینگ (JoomShoping) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به جومشاپینگ (JoomShoping) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه جومشاپینگ (JoomShoping) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه جومشاپینگ (JoomShoping) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت جومشاپینگ (JoomShoping) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در جومشاپینگ (JoomShoping) را از طریق جومبانک انجام دهید.