اتصال اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) به درگاه‌ پرداخت [جوملا]

در این مقاله شیوه اتصال اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) به درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک همراه با فیلم آموزش داده شده.

جومبانک با امکانات و خدمات بهتر به پِی زیتو تغییر نام پیدا کرده است، اگر قبلا این محصول را تهیه نموده اید تمام اطلاعات شما به سایت پِی زیتو منتقل شده است و برای خرید آن نیز لازم است به سایت پِی زیتو مراجعه نمایید کلیک کنید

 

چرا باید اس‌پی ال‌ام‌اس را از طریق جومبانک به درگاه پرداخت وصل کنیم ؟

۱- دارای تمام امکانات پرداخت پلاگین پرداخت اورجینال اس‌پی ال‌ام‌اس و بسیاری امکان بیشتر و اضافه تر از آن که فقط با جومبانک قابل استفاده است

۲- تنها افزونه موجود برای اتصال اس‌پی ال‌ام‌اس برای درگاه های متفاوت در ایران و جهان !!

۳- امکان ارسال پیامک و ایمیل اطلاع رسانی و ارسال فاکتور پرداخت برای کاربر و مدیر سایت.

۴- امکان اتصال به تمام درگاه‌ها فقط با نصب یک پلاگین و افزونه.

۵- امکان استفاده از کد تخفیف، بن تخفیف، کیف پول و همه امکانات دیگر جومبانک برای تراکنش ها.

۶- جومبانک دارای دارای نسخه رایگان نیز می باشد که بتوانید سایتتان را بدون هزینه به درگاه متصل نمایید.

و بسیاری امکانات و ویژ‌گی های دیگر که می توانید در توضیحات اصلی جومبانک مطالعه نمایید

نصب کامپوننت اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS)

جومبانک با تمام نسخه های کامپوننت اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) که بر روی جوملا 2.5 و 3 به بالا نصب می شوند سازگاری کامل دارد و جای نگرانی برای سازگاری جومبانک با نسخه‌های اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) شما وجود ندارد.

در اولین مرحله اتصال اس‌پی ال‌ام‌اس به درگاه پرداخت لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننتاس‌پی ال‌ام‌اس باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه اس‌پی ال‌ام‌اس را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

اتصالاس‌پی ال‌ام‌اس به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این برای اتصال کامپوننت آراس فرم به درگاه پرداخت از طریق جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / درگاه ها و افزونه‌ها رفته و بر روی زبانه افزونه ها کلیک نمایید سپس بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به افزونه اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) را از طریق جومبانک به درگاه پرداخت متصل نماید، در ادامه تنظیمات درگاه جومبانک در افزونه اس‌پی ال‌ام‌اس (SP LMS) آموزش داده خواهد شد.

آموزش تنظیم درگاه پرداخت اس‌پی ‌ال‌ام‌اس

در بخش مدیریت جوملا از طریق منوی کامپوننت ها بر روی گزینه SP LMS کلیک نموده و پس از وارد شدم و گوشه صفحه بر روی گزینه انتخاب‌ها یا Options کلیک کنید.

تنظیمات افزونه sp lms

 

در صفحه باز شده بر روی زبانه Payment Settings کلیک نموده و سپس تیک مربوط به گزینه جومبانک (Joombank) را بزنید و در انتها ذخیره نمایید.

 

 تنظیمات درگاه اس پی ال ام اس برای جومبانک

اکنون افزونه SP LMS شما با موفقیت به افزونه جامع پرداخت جومبانک متصل شده است، توجه داشته باشید برای آنکه بتوانید به درگاه متصل شوید باید یک یا چند درگاه پرداخت نیز انتخاب نموده و مراحل نصب و اتصال آن به جومبانک را انجام دهید که آموزش آن را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید.

 

تاریخ بروزسانی مقاله: 1400/06/29 - انتشار: 1.0.0